Álláslehetőségek

Az Egri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. munkatársakat keres az alábbi munkakörök betöltésére:

GÉPKOCSIVEZETŐ

Feladatok:
• Hulladék begyűjtése és szállítása járatterv alapján
• A gépjármű ürítő szerkezetének rendeltetésszerű üzemeltetése
• Menetokmányok precíz vezetése

Elvárások:
• C kategóriás jogosítvány
• Fizikai állóképesség, rugalmasság

Előny:
• "CE" kategóriás jogosítvány
• GKI kártya megléte
• Min. 3 év vezetési tapasztalat
• Nehézgépkezelői OKJ bizonyítvány
• ADR oktatási bizonyítvány
• Hulladékgyűjtő és –szállító képesítés megléte

Amit kínálunk:
• Biztos hátterű folyamatos munkalehetőség
• Állandó jövedelem

RAKODÓ

Feladatok:
• Hulladékgyűjtő edények mozgatása, szakszerű ürítése
• Hulladékgyűjtő zsákok gyűjtőjárműbe helyezése
• Gépkocsivezető munkájának segítése
• Gyűjtés és szállítás közben kiszóródott hulladék feltakarítása

Elvárások:
• Megbízhatóság
• Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány
Előny:
• Hulladékgyűjtő és – szállító képesítés megléte

Elérhetőségeink:
Ügyfélszolgálati iroda: 3300 Eger, Homok u. 26.
Telefon: +36 36/513-200
Telefax: +36 46/513-211
Web: www.egrihulladek.hu